602 274 205 607 266 108 58 673 22 44

Formalności i zasiłki

Śmierć Bliskiej Osoby to chwile z reguły do tego stopnia obciążające psychicznie, że trudno jest zachować wtedy jasność umysłu, która jest niezbędna, aby zająć się organizacją pogrzebu i związanymi z tym formalnościami. Z myślą o tych wszystkich osobach, które zmagają się z tym trudnym doświadczeniem, pracownicy Zakładu Pogrzebowego Hedez z Pucka podejmują się dopełnienia wszystkich kwestii urzędowych. Uzyskujemy niezbędne dokumenty na podstawie ważnego pełnomocnictwa od rodziny zmarłego.

Pogrzeb Formalnosci

Firma nasza zapewnia, że powierzając to odpowiedzialne zadanie Zakładowi Pogrzebowemu Hedez zyskują Państwo wszechstronne wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw niezbędnych w toku organizacji pogrzebów. Pieczołowicie przygotowane ceremonie żałobne będą przebiegały sprawnie, a rodzina będzie mogła skupić się na przeżywaniu żałoby.

Bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu

Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług związanych z formalnościami urzędowymi. Mogą Państwo skorzystać w naszej firmie także z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu z zasiłków ZUS, KRUS oraz innych. Niezależnie od rodzaju pogrzebu oraz źródła pochodzenia zasiłku zapewniamy, że wszystkie nasze działania – a więc i te związane z finansowanie uroczystości – są w pełni transparentne.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Pozostajemy do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Zakład Pogrzebowy Hedez
Right Menu Icon