602 274 205 607 266 108 58 673 22 44

Pogrzeby wyznaniowe

Pogrzeby wyznaniowe obejmują szereg uroczystości o charakterze religijnym, związanych z ostatnim pożegnaniem osoby zmarłej. Przebieg tych uroczystości różni się w zależności od obrządku, ale cechą wspólną jest to, że przynajmniej część ceremonii odbywa się w budynku, stanowiącym miejsce kultu, charakterystyczne dla danej religii.

Pogrzeby Wyznaniowe

Organizacja pogrzebów wyznaniowych

Zakład Pogrzebowy Hedez zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów, w tym także uroczystości o charakterze wyznaniowym. Nasze usługi pogrzebowe, które świadczymy mieszkańcom Półwyspu Helskiego są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów i mają na celu spełnienie życzeń zmarłego lub jego rodziny. Proboszczowie parafii oraz inni przedstawiciele wspólnot wyznaniowych na całym Pomorzu dobrze znają naszą firmę i cenią sobie współpracę z nami.

Firma Hedez podejmuje się organizacji pogrzebów, niezależnie od wyznania, zawsze gwarantując najwyższy szacunek dla wyznawców wszystkich religii. Nasi pracownicy doskonale orientują się w przebiegu ceremonii poszczególnych wyznań, dlatego rodziny w żałobie mogą mieć pewność, że uroczystość przebiegnie zgodnie z ich oczekiwaniami.

Zakład Pogrzebowy Hedez
Right Menu Icon