602 274 205 607 266 108 58 673 22 44

Zasięg działalności

Zakład Pogrzebowy Hedez zapewnia świadczenie usług pogrzebowych w województwie pomorskim, ze szczególnym uwzględnieniem Kaszub. Biuro firmy znajduje się w Pucku przy ul. 1 Maja 8. Wśród miejscowości, w których najczęściej firma Hedez organizuje ceremonie żałobne, jest nie tylko Puck, ale także Krokowa, Hel i Władysławowo, jak również okoliczne miejscowości: Żelistrzewo, Rekowo, Karwia, Mrzezino, Rzucewo, Osłonino, Starzyno, Gnieżdżewo, Swarzewo, Strzelno, Chałupy, Jastarnia i Jurata.

Firma pogrzebowa Hedez swoją działalność zbudowała i nadal opiera na tradycjach regionu Pomorza i Kaszub. Mieszkańcy Półwyspu Helskiego, którymi są w dużej mierze rybacy oraz przedstawiciele zawodów związanych z morzem, wykazują silne związki z rodzinną ziemią i jej obrzędowością. Dlatego zakład pogrzebowy z Pucka gwarantuje każdorazowo przygotowanie pięknych ceremonii żałobnych, uwzględniających indywidualne oczekiwania i tradycje rodzin w żałobie. Jesteśmy częścią lokalnej kaszubskiej społeczności, dlatego angażujemy się w jej życie. Wiemy dobrze, że śmierć należy do najważniejszych – choć i najtrudniejszych – momentów tego życia, dlatego troszczymy się o to, aby ostatnie pożegnanie było naprawdę godne i przebiegło w podniosłym nastroju.

Osoby, które chcą zlecić Zakładowi Pogrzebowemu Hedez wykonanie dowolnych usług pogrzebowych, proszone są o kontakt z biurem w Pucku pod numerem 58 673 22 44. W celu zlecenia całodobowej eksportacji natomiast czynne są następujące telefony: 602 274 205 oraz 607 266 108.

Zakład Pogrzebowy Hedez
Right Menu Icon