602 274 205 607 266 108 58 673 22 44

Opinie

Dodaj swoją opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
20 wpisów.
Paweł K. napisał/a 18 maja 2023
Solidny zakład pogrzebowy - polecam
Jakub Lis napisał/a 13 lutego 2023
Serdecznie dziękuje za zorganizowanie pogrzebu mojej siostry, według naszych oczekiwań. Firma dopasowała się do naszych możliwości finansowych i dodatkowo przejęła na siebie dopełnienie wszelkich formalności urzędowych. Profesjonalizm i wsparcie.
Agnieszka Gawryluk napisał/a 9 lutego 2023
Firma Hedez to doświadczenie i profesjonalizm. Dziękujemy za pomoc w organizacji pogrzebu. Agnieszka G.
Małgorzata Drzeżdżon napisał/a 30 grudnia 2022
Bardzo fachowa, profesjonalna obsługa. Wszystko na najwyższym poziomie i dopasowane do potrzeb. Bardzo wielkie wsparcie od biura po obsługę pogrzebu. Bardzo polecam firmę Hedez.
Paweł Z napisał/a 30 listopada 2022
Bardzo doświadczona i indywidualnie podchodząca do rodzin w żałobie firma
E. Plinta napisał/a 12 października 2022
U nas w Pucku każdy zna firmę Hedez i rodzinę Grubba, my niestety po długiej przerwie musieliśmy znów skorzystać z ich usług. Obsługa na najwyższym poziomie.
Jolanta napisał/a 30 listopada 2021
Pragnę podziękować firmie HEDEZ za organizacje ceremonii pogrzebowej mojego męża w dn. 13.10.202 o godz. 11. Profesjonalna i pełna zrozumienia obsługa w tych trudnych dl nas chwilach. Wdowa z rodziną.
Jolanta napisał/a 4 listopada 2021
Pragnę podziękować firmie HEDEZ za organizację ceremonii pogrzebowej mojego męża w dniu 13.10.2021 o godzinie 11. Profesjonalna i pełna zrozumienia obsługa w tych trudnych dla nas chwilach. Wdowa z rodziną.
Iwona napisał/a 10 grudnia 2019
Chciałabym podziękować firmie HEDEZ za usługi pogrzebowe. Korzystałam z usług dwukrotnie i wszystko było na najlepszym poziomie.
Urszula napisał/a 6 kwietnia 2019
Panu Przemkowi i całej firmie łącznie z przemiła Panią Władzia serdeczne podziękowania za organizację pogrzebu mojej mamy a przy tym wielkie okazane serce serdecznie polecamy
Małgorzata napisał/a 8 listopada 2017
Świetna ekipa pogrzebowa. Uczestniczyła w pogrzebie mojej babci, dziadka i cioci. Zwłoki zmarłego potrzebują szacunku. Ten zakład pogrzebowy je daje. Posługa w tej ostatniej ,,drodze na ziemi" i pochówek naprawdę w godnych warunkach. Polecam.
Anonimowo napisał/a 10 września 2016
Dziękuje firmie HEDEZ za organizacje pogrzebu mojej mamy. Naprawdę nie bylo się do czego przyczepić, pełen profesjonalizm.
Wiesia R. napisał/a 14 czerwca 2016
W imieniu całej mojej rodziny i swoim serdecznie dziękuję za organizację uroczystości pogrzebowych Pracownikom Firmy HEDEZ. Cała ceremonia została wspaniale przygotowana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo dziękuję za pomoc w pochowaniu mamy. Będę polecała Waszą Firmę moim znajomym, pozdrawiam.
Mariola Studzińska napisał/a 26 sierpnia 2015
W imieniu całej mojej rodziny przyjaciół pragnę bardzo serdecznie podziękować firmie" Hedez" z Pucka za profesjonalnie przeprowadzoną ceremonie pogrzebową mojej mamy. W tych trudnych chwilach dla nas firma Hedez sprawdziła się w 100%, - miła obsługa, Szefowa, Szef, p. Władzia Panowie uczestniczący w ceremonii. Oby jak najmniej tych smutnych ceremonii a jak już to tylko z Hedezem, z pełną odpowiedzialnością będę polecała Waszą Firmę moim znajomym pozdrawiam z wyrazami szacunku
Monika z rodziną napisał/a 20 czerwca 2014
Pragnę podziękować Firmie HEDEZ za organizację uroczystości pogrzebowych mojego wujka Franciszka. Wszystkie szczegóły jak i sama ceremonia zostały przygotowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Firma okazała pełen profesjonalizm i okazała nam wiele wsparcia i życzliwości.Dziękuję.
Magda napisał/a 22 maja 2014
Bardzo dziękuje za pomoc w pochowaniu bliskiej osoby . Obsługa miła i profesjonalna w 100procentach . Polecam
Jarosław Rudek napisał/a 15 października 2012
Witam Nazywam się Jarosław Rudek. W pierwszych dniach pażdżiernika musiałem skorzystać z usług zakładu pogrzebowego HEDEZ z Pucka. Umarła mi w tych właśnie dniach moja Ukochana Mamusia. Spotkałem się tam z tak przemiłą a jednocześnie wpełni profesojnalną i kompleksową usługą że jest to po prostu nie do przecenienia. Podeszli do naszej bolesnej i smutnej sytuacji w sposób zasługujący na najwyższe uznanie i szacunek. Wystrój obsługi, samochody, biuro,załatwianie formalności z ZUS-em, to wszystko i jeszcze wiele wiele więcej.POLECAM. Każdy z nas kiedyś będzie musiał przejść to co ja i moi najbliższsi przechodzili i dlatego polecam z głębi serca oddać te smutne chwile w ich ręce.
Magda Z. napisał/a 26 lutego 2012
Jestem z Władysławowa , ostatnio musiałam skorzystac z usług pogrzebowych ,wybrany przeze mnie zakład centrum pogrzebowe "hedez" z Pucka przy ulicy 1-go maja , w pełni ten zakład polecam, fachowa obsługa,pełen profesjonalizm. W tych trudnych dla mnie dniach , załatwili wszystkie formalności związane z ZUS itp. , co więcej forma płatności bez gotówkowa. Ten o to zakład podchodzi do każdego pogrzebu indywidualnie, operuje nowymi akcesoriami i samochodami pogrzebowymi , w pełni polecam ten zakład.
Tadeusz B. napisał/a 25 lutego 2012
Jestem z miejscowości Domatowo. W pełni polecam zakład pogrzebowy HEDEZ w Pucku przy ul. 1 maja. Profesjonalna i bardzo miła obsługa.Mogę tylko dodać, nie spotkałem lepszej firmy. POLECAM
Dorota P. napisał/a 2 stycznia 2012
Absolutnie polecam tę firmę! Jestem z Łodzi i musiałam załatwiać pogrzeb właśnie w Pucku. Nie tylko pomogli mi przy trudnych, zwłaszcza w moim nietypowym przypadku, formalnościach. Załatwili ZUS, akt zgonu aż na Helu tego samego dnia! Do tego pełen profesjonalizm, i , nie do przecenienia, fachowa, przemiła i pełna zrozumienia obsługa. No i żadnych haczyków finansowych. Jeśli pogrzeb - to tylko u nich.
Zakład Pogrzebowy Hedez
Right Menu Icon