Telefony: 602 274 205, 607 266 108, 58 673 22 44

Opinie

Dodaj swoją opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Iwona, 10 grudnia 2019:
Chciałabym podziękować firmie HEDEZ za usługi pogrzebowe. Korzystałam z usług dwukrotnie i wszystko było na najlepszym poziomie.
Urszula, 6 kwietnia 2019:
Panu Przemkowi i całej firmie łącznie z przemiła Panią Władzia serdeczne podziękowania za organizację pogrzebu mojej mamy a przy tym wielkie okazane serce serdecznie polecamy
Małgorzata, 8 listopada 2017:
Świetna ekipa pogrzebowa. Uczestniczyła w pogrzebie mojej babci, dziadka i cioci. Zwłoki zmarłego potrzebują szacunku. Ten zakład pogrzebowy je daje. Posługa w tej ostatniej ,,drodze na ziemi" i pochówek naprawdę w godnych warunkach. Polecam.
Anonimowo, 10 września 2016:
Dziękuje firmie HEDEZ za organizacje pogrzebu mojej mamy. Naprawdę nie bylo się do czego przyczepić, pełen profesjonalizm.
Wiesia R., 14 czerwca 2016:
W imieniu całej mojej rodziny i swoim serdecznie dziękuję za organizację uroczystości pogrzebowych Pracownikom Firmy HEDEZ. Cała ceremonia została wspaniale przygotowana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo dziękuję za pomoc w pochowaniu mamy. Będę polecała Waszą Firmę moim znajomym, pozdrawiam.
Mariola Studzińska, 26 sierpnia 2015:
W imieniu całej mojej rodziny przyjaciół pragnę bardzo serdecznie podziękować firmie" Hedez" z Pucka za profesjonalnie przeprowadzoną ceremonie pogrzebową mojej mamy. W tych trudnych chwilach dla nas firma Hedez sprawdziła się w 100%, - miła obsługa, Szefowa, Szef, p. Władzia Panowie uczestniczący w ceremonii. Oby jak najmniej tych smutnych ceremonii a jak już to tylko z Hedezem, z pełną odpowiedzialnością będę polecała Waszą Firmę moim znajomym pozdrawiam z wyrazami szacunku
Monika z rodziną, 20 czerwca 2014:
Pragnę podziękować Firmie HEDEZ za organizację uroczystości pogrzebowych mojego wujka Franciszka. Wszystkie szczegóły jak i sama ceremonia zostały przygotowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Firma okazała pełen profesjonalizm i okazała nam wiele wsparcia i życzliwości.Dziękuję.
Magda, 22 maja 2014:
Bardzo dziękuje za pomoc w pochowaniu bliskiej osoby . Obsługa miła i profesjonalna w 100procentach . Polecam
Jarosław Rudek, 15 października 2012:
Witam Nazywam się Jarosław Rudek. W pierwszych dniach pażdżiernika musiałem skorzystać z usług zakładu pogrzebowego HEDEZ z Pucka. Umarła mi w tych właśnie dniach moja Ukochana Mamusia. Spotkałem się tam z tak przemiłą a jednocześnie wpełni profesojnalną i kompleksową usługą że jest to po prostu nie do przecenienia. Podeszli do naszej bolesnej i smutnej sytuacji w sposób zasługujący na najwyższe uznanie i szacunek. Wystrój obsługi, samochody, biuro,załatwianie formalności z ZUS-em, to wszystko i jeszcze wiele wiele więcej.POLECAM. Każdy z nas kiedyś będzie musiał przejść to co ja i moi najbliższsi przechodzili i dlatego polecam z głębi serca oddać te smutne chwile w ich ręce.
Magda Z., 26 lutego 2012:
Jestem z Władysławowa , ostatnio musiałam skorzystac z usług pogrzebowych ,wybrany przeze mnie zakład centrum pogrzebowe "hedez" z Pucka przy ulicy 1-go maja , w pełni ten zakład polecam, fachowa obsługa,pełen profesjonalizm. W tych trudnych dla mnie dniach , załatwili wszystkie formalności związane z ZUS itp. , co więcej forma płatności bez gotówkowa. Ten o to zakład podchodzi do każdego pogrzebu indywidualnie, operuje nowymi akcesoriami i samochodami pogrzebowymi , w pełni polecam ten zakład.
Tadeusz B., 25 lutego 2012:
Jestem z miejscowości Domatowo. W pełni polecam zakład pogrzebowy HEDEZ w Pucku przy ul. 1 maja. Profesjonalna i bardzo miła obsługa.Mogę tylko dodać, nie spotkałem lepszej firmy. POLECAM
Dorota P., 2 stycznia 2012:
Absolutnie polecam tę firmę! Jestem z Łodzi i musiałam załatwiać pogrzeb właśnie w Pucku. Nie tylko pomogli mi przy trudnych, zwłaszcza w moim nietypowym przypadku, formalnościach. Załatwili ZUS, akt zgonu aż na Helu tego samego dnia! Do tego pełen profesjonalizm, i , nie do przecenienia, fachowa, przemiła i pełna zrozumienia obsługa. No i żadnych haczyków finansowych. Jeśli pogrzeb - to tylko u nich.