602 274 205 607 266 108 58 673 22 44

Opinie

Dodaj swoją opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
30 wpisów.
Natalia S. napisał/a 20 marca 2024
Bardzo dziękujemy za przygotowanie pochówku naszej ukochanej Mamy. Ceremonia została przygotowana z ogromnym poszanowaniem godności zmarłej i z empatią w stosunku do bliskich. Dziękujemy za okazany szacunek i profesjonalizm w tym trudnym czasie.
Marlena D. rodziną napisał/a 13 marca 2024
Serdecznie dziękuję firmie HEDEZ za organizację pogrzebu wujka. Dziękuję za załatwienie wszelkich formalności i za pomoc w sprawnej i szybkiej organizacji uroczystości. Pani Bernadeta w biurze firmy wykazała się pełnym profesjonalizmem, zrozumieniem i serdecznością. Z kolei pan Przemysław pomógł w trudnej sytuacji, dał wskazówki co zrobić. Obsługa pogrzebu bardzo profesjonalna i z pełnym szacunkiem do zmarłego oraz rodziny. Bardzo polecam i doceniam Państwa pracę.
Daniel Tomczyk napisał/a 4 lutego 2024
W ciągu 2 lat straciłem trzy najbliższe osoby mamę tatę i teraz żonę. Za każdym.razem pochówek organizował Hedez Profesjonalnie z szacunkiem poprostu pięknie. Organizacja na najwyższym poziomie .Pani Benia w biurze super doradza I pomaga panowie z obsługi super .Dziękuję Wam za pomoc Całej ekipie oraz tym co pracują a ich nie widać bardzo serdecznie dziękuję
Jakub z rodziną Puck napisał/a 12 stycznia 2024
pragniemy złożyć najszczersze podziękowania całemu zespołowi zakładu pogrzebowego za niezwykłe zaangażowanie w organizację pogrzebu naszego bliskiego. Wasza empatia, profesjonalizm oraz troska o każdy szczegół sprawiły, że ceremonia przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi, dodatkowo bardzo dziękujemy za zajęcie się wszelkimi formalnościami urzędowymi.
Lucyna i Tomasz Danielewicz napisał/a 29 grudnia 2023
Bardzo dziękujemy za tak godne pożegnanie Kamili. Za przepiękna uroczystość pogrzebową, oraz okazany szacunek dla zmarłego i rodziny.
Barbara Skotzke napisał/a 3 listopada 2023
Dziękujemy za profesjonalną oprawę uroczystości pogrzebowej. Okazali nam Państwo dużo wsparcia i zrozumienia w tym trudnym dla nas czasie.
Karolina B. napisał/a 31 października 2023
W firmie Hedez znaleźliśmy autentyczne wsparcie i wielką pomoc. Obsługa zadbała o wszystko, a my o nic nie musieliśmy się martwić.
Dorota. K napisał/a 15 września 2023
Zakład Pogrzebowy Hedez zadbał o wszystkie szczegóły ceremonii pogrzebowej, co pozwoliło nam skoncentrować się na przeżywaniu żałoby. Wszystko zostało zorganizowane sprawnie i bezproblemowo, od wyboru trumny po ceremonię na cmentarzu. Byli również bardzo elastyczni i dostosowali się do naszych indywidualnych potrzeb i życzeń.
Krzysztof K. napisał/a 17 sierpnia 2023
Ten zakład wyróżniają profesjonalizm, empatia i troska. To wszystko było nieocenione podczas tego trudnego dla nas okresu.
Paweł K. napisał/a 18 maja 2023
Solidny zakład pogrzebowy - polecam
Jakub Lis napisał/a 13 lutego 2023
Serdecznie dziękuje za zorganizowanie pogrzebu mojej siostry, według naszych oczekiwań. Firma dopasowała się do naszych możliwości finansowych i dodatkowo przejęła na siebie dopełnienie wszelkich formalności urzędowych. Profesjonalizm i wsparcie.
Jakub Lis napisał/a 13 lutego 2023
Serdecznie dziękuje za zorganizowanie pogrzebu mojej siostry, według naszych oczekiwań. Firma dopasowała się do naszych możliwości finansowych i dodatkowo przejęła na siebie dopełnienie wszelkich formalności urzędowych. Profesjonalizm i wsparcie.
Agnieszka Gawryluk napisał/a 9 lutego 2023
Firma Hedez to doświadczenie i profesjonalizm. Dziękujemy za pomoc w organizacji pogrzebu. Agnieszka G.
Małgorzata Drzeżdżon napisał/a 30 grudnia 2022
Bardzo fachowa, profesjonalna obsługa. Wszystko na najwyższym poziomie i dopasowane do potrzeb. Bardzo wielkie wsparcie od biura po obsługę pogrzebu. Bardzo polecam firmę Hedez.
Paweł Z napisał/a 30 listopada 2022
Bardzo doświadczona i indywidualnie podchodząca do rodzin w żałobie firma
E. Plinta napisał/a 12 października 2022
U nas w Pucku każdy zna firmę Hedez i rodzinę Grubba, my niestety po długiej przerwie musieliśmy znów skorzystać z ich usług. Obsługa na najwyższym poziomie.
Jolanta napisał/a 30 listopada 2021
Pragnę podziękować firmie HEDEZ za organizacje ceremonii pogrzebowej mojego męża w dn. 13.10.202 o godz. 11. Profesjonalna i pełna zrozumienia obsługa w tych trudnych dl nas chwilach. Wdowa z rodziną.
Jolanta napisał/a 4 listopada 2021
Pragnę podziękować firmie HEDEZ za organizację ceremonii pogrzebowej mojego męża w dniu 13.10.2021 o godzinie 11. Profesjonalna i pełna zrozumienia obsługa w tych trudnych dla nas chwilach. Wdowa z rodziną.
Iwona napisał/a 10 grudnia 2019
Chciałabym podziękować firmie HEDEZ za usługi pogrzebowe. Korzystałam z usług dwukrotnie i wszystko było na najlepszym poziomie.
Urszula napisał/a 6 kwietnia 2019
Panu Przemkowi i całej firmie łącznie z przemiła Panią Władzia serdeczne podziękowania za organizację pogrzebu mojej mamy a przy tym wielkie okazane serce serdecznie polecamy
Zakład Pogrzebowy Hedez
Right Menu Icon