602 274 205 607 266 108 58 673 22 44

Zakład pogrzebowy Hel

Hel jest miastem w województwie pomorskim, położonym u wejścia do Zatoki Gdańskiej. To zarówno port morski, jak i port wojenny. Hel zamieszkany jest przez około 3 tysiące osób. W porównaniu z pierwszą dekadą XXI wieku liczba ludności zmalała o 24 procent mieszkańców, co sprawiło, że Hel uznawany jest za najszybciej wyludniające się miasto w Polsce.

Dom Pogrzebowy Hel

Miasto Hel jest obecnie w dużej mierze zamieszkane jest przez osoby w wieku poprodukcyjnym i senioralnym, gdyż większość osób młodych przenosi się do większych miast. Jest to związane z pewnym oddaleniem Helu od Trójmiasta, a także z zamknięciem w tej miejscowości w ciągu ostatnich kilkunastu lat wielu zakładów pracy związanych z wojskiem.

Zakład Pogrzebowy Hedez zawsze gotowy jest, aby wesprzeć mieszkańców Helu, Jastarni, Juraty, Chałup i Kuźnicy w trudnych chwilach po stracie Bliskiej Osoby. Firma pogrzebowa HEDEZ regularnie organizuje pogrzeby dla mieszkańców półwyspu Helskiego (Hel, Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica). Są to zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i kremacyjne na wszystkich okolicznych cmentarzach. Ze względu na wieloletni strategiczny charakter miasta i na fakt, że mieszka w nim nadal wiele osób, które przez lata pracowały w wojskowości – podejmujemy się także organizacji pogrzebów wojskowych. Odbywają się one głównie na cmentarzu komunalnym w Helu przy ul. Dworcowej 3. Wśród innych usług, jakie świadczy Zakład Pogrzebowy Hedez, jest także transport zmarłych – w tym również eksportacje zmarłych do pomieszczeń chłodniczych, które wykonujemy całodobowo.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z zakładem pogrzebowym Hedez pod numerami: 602274205 lub 607266108.

Usługi pogrzebowe Hel

Dom Pogrzebowy Hedez świadczy usługi pogrzebowe dla mieszkańców miejscowości Hel, Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica:

  • całodobowe przewozy zmarłych
  • formalności urzędowe i cmentarne
  • mobilne biuro  z dojazdem do rodziny
  • kremacje
  • wypłaty zasiłków pogrzebowych
  • pogrzeby  wyznaniowe i świeckie
  • sprowadzenie zwłok z zagranicy
  • oprawa muzyczna pogrzebu
  • akcesoria pogrzebowe

Większość pogrzebów mieszkańców Helu i Półwyspu Helskiego odbywa się na następujących cmentarzach:

Cmentarz komunalny – ul. Dworcowa 3, 84-150 Hel
Cmentarz – ul. Helska, 84-130 Kuźnica
Cmentarz komunalny– ul. Bałtycka, 84-140 Jastarnia

Zakład Pogrzebowy Hedez
Right Menu Icon