602 274 205 607 266 108 58 673 22 44

Oprawa muzyczna

Każdy pogrzeb, organizowany przez Zakład Pogrzebowy Hedez z Pucka, przygotowywany jest po zapoznaniu się z życzeniami rodziny Zmarłego. Życzenia te także dotyczą oprawy uroczystości, w tym oprawy muzycznej. Muzyka towarzysząca ceremonii jest niezwykle ważna – sprawia bowiem, że nawet tak smutna uroczystość jak ta, poświęcona ostatniemu pożegnaniu drogiej osoby, staje się wyjątkowa.

Oprawa Muzyczna

Dobór utworów, stanowiących oprawę muzyczną, jest kwestią indywidualną, w której głos decydujący ma rodzina zmarłego. Choć większości uroczystości towarzyszą kompozycje klasyczne, jednak rodzina zmarłego może również zdecydować o wykonaniu ulubionych utworów swojej ukochanej osoby lub też fragmentów muzycznych z nią szczególnie związanych.

Muzyka na pogrzebie

Zakład pogrzebowy Hedez troszczy się o zapewnienie pięknej oprawy muzycznej pogrzebów, organizowanych przez tę firmę w Pucku i okolicach. Utwory muzyczne mogą być wykonane na trąbce, skrzypcach bądź też odtworzone z nagranego wcześniej nośnika przez profesjonalne nagłośnienie bezprzewodowe. Muzyka na pogrzebie może towarzyszyć ceremonii w kościele bądź w sali pożegnań, w czasie przemarszu konduktu oraz nad grobem.

Zakład Pogrzebowy Hedez
Right Menu Icon