602 274 205 607 266 108 58 673 22 44

Zakład pogrzebowy Władysławowo

Władysławowo to najbardziej wysunięte na północ polskie miasto i port morski.  Władysławowo leży nad otwartym morzem oraz Zatoką Pucką, w bezpośredniej bliskości Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Jest to kaszubskie miasto, którego mieszkańcy w dużej mierze żyją z pracy na morzu oraz z turystyki, która jest szczególnie intensywna w miesiącach letnich. We Władysławowie znajduje się także muzeum – Centrum Pamięci Generała Józefa Hallera i Błękitnej Armii – tzw. Hallerówka. Centrum to przyciąga do Władysławowa regularnie środowiska patriotyczne i wojskowe.

Dom Pogrzebowy Wladyslawowo

Wielu mieszkańców Władysławowa, zwłaszcza przedstawiciele młodszego pokolenia, opuściło w ostatnich latach rodzinne miasto, osiedlając się w aglomeracji trójmiejskiej. We Władysławowie pozostała głównie ludność w wieku poprodukcyjnym, której bliska jest jej mała ojczyzna – w języku kaszubskim określana jako tatczëzna.

Zakład pogrzebowy Hedez służy pomocą mieszkańcom Władysławowa i okolic, udzielając im wszechstronnego wsparcia w kwestii organizacji ceremonii żałobnych oraz świadcząc inne usługi pogrzebowe. Niezależnie od charakteru uroczystości – każdy pogrzeb przygotowywany i realizowany jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jeśli takie jest życzenie rodzin, w ceremoniał wplatane są też elementy kultury i tradycji kaszubskiej. Zlecenia na usługi pogrzebowe przyjmowane są w biurze firmy w Pucku lub za pośrednictwem biura mobilnego. Kontakt możliwy jest pod numerami 602274205 lub 607266108.

Większość cmentarzy mieszkańców Władysławowa odbywa się na następujących cmentarzach:

Cmentarz komunalny – ul. Parkowa 11, 84-120 Władysławowo

Cmentarz parafialny – ul. Władysławowska 47, 84-100 Swarzewo

Cmentarz parafialny – ul. Pucka 60, 84-104 Tupadły

Usługi pogrzebowe Władysławowo

Dom Pogrzebowy Hedez świadczy następujące usługi we Władysławowie i okolicach:

  • transport zmarłych – w tym całodobowe eksportacje
  • biuro mobilne z dojazdem do rodziny
  • pogrzeby tradycyjne
  • kremacje
  • muzyka na pogrzebie
  • duży wybór akcesoriów pogrzebowych
  • formalności urzędowe
Zakład Pogrzebowy Hedez
Right Menu Icon